HİZMETLERİMİZ

Yazılım Geliştirme

Firmamız ana faaliyet konusu olan yazılım geliştirme amacıyla kurulmuştur. Web tabanlı yazılım alanında oldukça uzun sayılabilecek 10 yıllık tecrübesi ile müşterilerimizin özel ihtiyaç ve gereksinimleri doğrultusunda özel yazılım hizmetleri sunmaktadır.

Baş döndürücü bir hızla artan rekabet koşullarında sıfırdan yazılım yazmanın maliyet ve zaman kaybı başta olmak üzere bir çok olumsuz faktörlerini göz önünde bulundurduğumuzda çok yönlü olarak geliştirilmiş, uyarlama ve düzenlemelerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak, kısa sürede devreye alınabilecek yazılım geliştirme anlayışı ön plana çıkmaktadır.Sahip olduğumuz tüm ürünler, hazır kütüphane ve araçlar kendi Ar-Ge ekibimiz tarafından geliştirilmiş olup ihtiyaçlar doğrultusunda en hızlı şekilde uyarlamalar ve geliştirmelerle en kısa ve kestirme yazılım çözümlerini sunmaktayız.

Proje teslimi sonrası oluşacak ihtiyaçların karşılanması adına yazılım geliştirmeleri, modül eklentileri kısa sürede ve etkin biçimde gerçekleştirilir. Yazılım geliştirme noktasında; müşteri ihtiyaçlarını en verimi şekilde çözecek, yalın ve sade, eğitimi kolay ve hızlı, en az maliyetle sonuç alma amacıyla yola çıkarız.

 

Web Tasarım

Web tabanlı projelerde web ve arayüz tasarımı önemli bir süreçtir. Ziyaretçilerin muhatap olduğu kısım arayüz sayfalarıdır. Firmalarda altyapı ne kadar güçlü olursa olsun, beklenen faydayı sağlaması için bir web sayfasının tasarımının da aynı derecede güçlü olması gerekmektedir. HIZLIDİZAYN olarak tasarımlarımızı web 3.0 felsefesiyle geliştiriyoruz.

 

Kurumsal SEO

SEO, “search engine optimization” Türkçe anlamıyla “arama motoru optimizasyonu” demektir. SEO bir web sitesi için altın değerindedir çünkü SEO sayesinde siteniz arama motorlarında daha üst sıralarda yer alır ve daha çok ziyaretçisi olur. Google, Yandex, Yahoo, Bing v.b. arama motorlarında firmaların faaliyet alanıyla ilgili kelimelerde ön sırada çıkması her firmanın arzu edeceği bir durumdur. Ziyaretçi ise elbette web sitesinin velinimetidir. Bir SEO, sitenizi iyileştirip size zaman kazandırabileceği gibi sitenize zarar da verebilir. SEO’nun size sunacağı faydaları özetleyecek olursak;

  • - Site içeriğinizin veya yapınızın incelenmesi
  • - Web sitesi geliştirme konusunda teknik öneriler: örneğin, barındırma, yeniden yönlendirmeler, hata sayfaları, JavaScript kullanımı
  • - İçerik geliştirme
  • - Çevrimiçi iş geliştirme kampanyalarının yönetilmesi
  • - Anahtar kelime araştırma
  • - SEO eğitimi
  • - Belirli pazarlarda ve coğrafyalarda uzmanlık.

 

Kurumsal Kimlik

Size istediğiniz alanda şirketinizi tanıtıcak çok daha verimli Kurumsal Kimlik seçenekleri sunuyoruz.Olağanüstü kalite ile oluşturduğumuz logomuz, broşür, kartvizit ve katalog ürünleri sadece rakiplerinizin şaşırtmakla kalmıycak aynı zamanda sizede bır üstünlük sağlıyacak.

Paylaş